Onderhoud & herstellingen

Koop een wagen

Huur een wagen: Y'ellow Rent

Contact

Team

Management

Kris Verellen

Gedelegeerd bestuurder

kris@groepverellen.be +32 (0) 14 57 98 35

Verkoop

Filip

Verantwoordelijke verkoop

filip@groepverellen.be +32 (0) 14 57 98 37

Jef

Commercieel adviseur & Fleetmanager Peugeot

jef@groepverellen.be +32 (0) 14 57 98 35

Yannick

Commercieel adviseur Peugeot & DS

yannick@groepverellen.be +32 (0) 14 57 98 38

Jan

Commercieel adviseur & Fleetmanager Citroën

jan@groepverellen.be +32 (0)14 57 98 32

Simon

Commercieel adviseur Citroën

simon@groepverellen.be +32 (0) 14 57 98 31

Thibault

DS Advisor DS Store Kempen

thibault@groepverellen.be +32 (0) 14 57 98 36

Gerrie

Commercieel adviseur Opel

gerrie@groepverellen.be +32 (0)14 58 46 05

Verkoopsadministratie

Ellyne

Verkoopadministratie Peugeot

ellyne@groepverellen.be +32 (0) 14 58 46 05

Marketing & communicatie

Aflevering

Iosif

Voorbereiding aflevering

Paul

Voorbereiding aflevering

Sven

Magazijn

Luc

Magazijnmedewerker

Werner

Magazijnmedewerker

Atelier

Bart

Verantwoordelijke werkplaats

werkplaats@groepverellen.be

Rudi

Verantwoordelijke werkplaats

werkplaats@groepverellen.be

Jan

mechanieker

Roel

mechanieker

Niels

mechanieker

Bart

mechanieker

Jorne

mechanieker

Jef

mechanieker

Gilles

mechanieker

Eric

mechanieker

Jordy

mechanieker

Eddy

mechanieker

Carrosserie

Jonas

Verantwoordelijke carrosserie

schade@groepverellen.be

Wim

carrosserie

Kris

carrosserie

Glenn

carrosserie

Hammo

carrosserie